18 Kasım 2020

Diyetisyen Birdane Aydın

ile admin
diyetisyen birdane aydın kimdir

Diyetisyen Birdane Aydın

Diyetisyen Birdane Aydın Kimdir?

Birdane Aydın, Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun olmuştur. Ayrıca öğrencilik hayatı boyunca özdisiplinin önemini kavramış ve prensip haline getirmiştir. Bunun yanında iş hayatında da öğrencilikte olduğu gibi kendini gelişime açık tutacaktır.

Hacettepe Erişkin Hastanesi, Hacettepe İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi, Kidslands kreşi, Anadolu Ateşi/Ateş Diyet ve Beslenme Danışmanlığı, Diyet Kapıma Gelsin toplu beslenme hizmeti, Uzman Dyt. Serpil Tarman DYT Form Beslenme Kliniği’nde mesleki deneyimlerde bulunmuştur.

Deneyim süreçlerinde obezite, diyabet, kardiyovasküler hastalıklar, böbrek hastalıkları gibi kronik hastalıklarda beslenme; anne-çocuk beslenmesi, çocuklarda beslenme eğitim danışmanlığı, gebelik ve emziklilik döneminde beslenme; toplum beslenmesi, kilo kontrolü, yeterli ve dengeli beslenme üzerine çalışmıştır.

Eğitim hayatı boyunca besin güvenliği, obezite ve diyabet tedavisi, sporcu beslenmesi, anne-çocuk beslenmesi gibi birçok konuda çeşitli kurs ve eğitimler almıştır.

Amacı öncelikle çocukluk, yetişkinlik veya yaşlılık dönemlerinde olan danışanlarına sağlıklı ve dengeli beslenmeyi öğreterek, aktif bir hayat tarzını benimsemelerini sağlayarak hayatlarına dokunabilmektir.

Diyetisyen Birdane Aydın’a ulaşın

İnstagram: dyt.birdaneaydin

Telefon: 0541 916 68 96


Emin Terapi Merkezi’nden randevu almak için bize bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bireysel terapi sayfamıza geri dönmek ve bireysel terapinin ne olduğunu öğrenmek için şu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ankara Emin Terapi Merkezi Instagram Sayfamızı Ziyaret Edin